Nadchodzące szkolenia:              26.05.2018 - RODO dla tłumaczy      9.06.2018 - Problemy tłumaczenia austriackich i szwajcarskich dokumentów z zakresu prawa i administracji          16.06.2018 - Edycja i redakcja tekstu bez tajemnic             22.09.2018 - Tłumaczenie dokumentów dot. postępowania karnego i cywilnego - pisemne, a vista oraz konsekutywne – sekcja j. francuskiego                                                                                           

Znajdź tłumacza

Kontakt

tel. kom.  +48 506 58 60 80

e-mail:

Facebook LST facebook.com/lst.lublin


Zostań członkiem LST

Data: 16 czerwca 2018, godz. 10:00-16:30

Miejsce: Lublin

Liczba godzin szkolenia: 6

Cena:

  • 280 zł – członek LST, pracownik i student UMCS, KUL
  • 320 zł – uczestnik niezrzeszony

Zapisy: do 4.06.2018   ZAPISUJĘ SIĘ 

Szkolenie jest skierowane do tłumaczy wszystkich języków i będzie prowadzone w języku polskim.

Szkolenie podzielone jest na 2 części:

  • I - godz.: 10:00-13:00 - Praktyczne funkcje programu MS Word   OPIS SZKOLENIA
  • II – godz.: 13:30-16:30 - Redakcja językowa tekstu   OPIS SZKOLENIA

Prowadzące:

Magdalena Kot - W 2009 roku ukończyła studia na specjalizacji Zarządzanie w Informatyce na Politechnice Lubelskiej. Od 2012 roku zawodowo zajmuje się prowadzeniem szkoleń informatycznych. Ich zakres to między innymi praktyczne zastosowanie programów biurowych ze środowiska Microsoft Office, Adobe, czy tworzenie stron internetowych. Prowadzi szkolenia zarówno ze środków unijnych, jak i komercyjne.

Beata Kamińska - absolwentka germanistyki KUL i studiów podyplomowych z redakcji językowej tekstu w Instytucie Polonistyki Stosowanej UW, uczestniczka warsztatów translatorskich, organizowanych przez Instytut Goethego Warszawie, Austriackie Forum Kultury w Warszawie oraz Stowarzyszenie Pisarzy Polskich o. w Łodzi i prowadzonych przez wybitnych tłumaczy literatury, tłumaczka audiowizualna, autorka ponad 30 przekładów książek, tłumacz przysięgły języka niemieckiego.

 

Zgodnie z Regulaminem szkoleń, rezygnacja z uczestnictwa w szkoleniu możliwa jest najpóźniej w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia. W takim wypadku LST zobowiązuje się do zwrotu pobranej opłaty. Rezygnacja z uczestnictwa w terminie późniejszym niż wskazany powoduje przepadek wpłaconej kwoty na rzecz LST.

LST zastrzega sobie prawo odwołania szkolenia z przyczyn od niego niezależnych w terminie najpóźniej do 7 dni przed datą szkolenia. Odwołanie szkolenia w tym terminie powoduje zwrot uiszczonych opłat.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Polityka prywatności