Nadchodzące szkolenia:                  8.09.2018 - Tłumaczenie dokumentów dot. postępowania karnego i cywilnego - pisemne, a vista oraz konsekutywne – sekcja j. francuskiego        15.09.2018 - Kraków - Praktyczne warsztaty tłumaczeniowe z postępowania karnego - od zatrzymania do wyroku - sekcja francuska/hiszpańska/włoska              15.09.2018 - Kraków - RODO w praktyce                                                                                              

Znajdź tłumacza

Kontakt

tel. kom.  +48 506 58 60 80

e-mail:

Facebook LST facebook.com/lst.lublin


Zostań członkiem LST

Termin: 8 września 2018, godz. 11:00-17:00

Miejsce: Lublin

Prowadząca: Dorota Bruś

Liczba godzin: 6

Cena:

  • 280 zł – członek LST, pracownik, student UMCS, KUL
  • 320 zł – uczestnik niezrzeszony

Zapisy: do 24.08.2018   REJESTRUJĘ SIĘ 

Szkolenie kierujemy do osób przygotowujących się do egzaminu na tłumacza przysięgłego, do tłumaczy przysięgłych i specjalistycznych języka francuskiego chcących doskonalić umiejętności zawodowe, do studentów i absolwentów kierunków tłumaczeniowych oraz do wszystkich, którzy zajmują się wykonywaniem tłumaczeń.

Tłumaczenie dokumentów poprzedzi krótkie przypomnienie najważniejszych terminów z zakresu postępowania cywilnego i karnego w Polsce i we Francji.

Część tekstów zostanie przesłana uczestnikom wcześniej w celu ich przygotowania. Dokumenty do tłumaczenia a vista oraz tłumaczenia konsekutywnego zostaną udostępnione uczestnikom w dniu zajęć.

Zakres proponowanych dokumentów:

  • wyroki i postanowienia
  • postanowienie prokuratora
  • zażalenie na postanowienie o umorzeniu śledztwa
  • zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa
  • pouczenia w postępowaniu cywilnym i karnym
  • krótkie pisma procesowe w sprawach karnych i cywilnych

ZAPRASZAMY!

Zgodnie z Regulaminem szkoleń, rezygnacja z uczestnictwa w szkoleniu możliwa jest najpóźniej w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia. W takim wypadku LST zobowiązuje się do zwrotu pobranej opłaty. Rezygnacja z uczestnictwa w terminie późniejszym niż wskazany powoduje przepadek wpłaconej kwoty na rzecz LST.

LST zastrzega sobie prawo odwołania szkolenia z przyczyn od niego niezależnych w terminie najpóźniej do 7 dni przed datą szkolenia. Odwołanie szkolenia w tym terminie powoduje zwrot uiszczonych opłat.