Nadchodzące wydarzenia:    13-15.09.2019 - Kazimierz Dolny - INTENSYWNY KURS Z REDAKCJI TEKSTU I COPYWRITINGU - INTEGRACJA            05.10.2019 – Lublin - WARSZTATY TŁUMACZENIOWE Z ZAKRESU SPRAWOZDAŃ I DOKUMENTÓW FINANSOWYCH I RACHUNKOWYCH – SEKCJA J. ANGIELSKIEGO/FRANCUSKIEGO/NIEMIECKIEGO                  26.10.2019 - SPÓŁKI POLSKIE, BRYTYJSKIE I AMERYKAŃSKIE W UJĘCIU PORÓWNAWCZYM. PRZEGLĄD WYBRANYCH ZAGADNIEŃ                      rok akadem. 2019/2020 - Lublin, UMCS - studia podyplomowe PRAWO DLA TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH I SPECJALISTYCZNYCH                             

Znajdź tłumacza

Kontakt

tel. kom.  +48 506 58 60 80

e-mail:

Facebook LST facebook.com/lst.lublin


Zostań członkiem LST

12 grudnia odbyło się w Warszawie drugie spotkanie stowarzyszeń zrzeszających tłumaczy, którego gospodarzem w tym roku było Polskie Stowarzyszenie Tłumaczy Konferencyjnych. Udział wzięły: Lubelskie Stowarzyszenie Tłumaczy, Stowarzyszenie Tłumaczy Literatury, Stowarzyszenie Tłumaczy Polskich, Polskie Towarzystwo Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS oraz Związek Zawodowy Tłumaczy Przysięgłych w Polsce.

Podsumowaliśmy to, co udało się nam osiągnąć w tym roku, zastanawialiśmy się nad tym, jak mówić o stawkach, jak angażować członków w pracę stowarzyszeń i jak stowarzyszenia mogą współpracować, żeby branża tłumaczeniowa mówiła jednym, silnym głosem. Wszystko po to, żeby lepiej działać dla Was i z Wami!

Serdecznie dziękujemy PSTK za zorganizowanie spotkania, a wszystkim przedstawicielom stowarzyszeń za konstruktywne dyskusje.
Kolejne z serii tego typu spotkań odbędzie się w Lublinie przy okazji V Kongresu tłumaczy, który zaplanowany jest w terminie 6-7 kwietnia 2019 r. i na który już teraz zapraszamy wszystkie organizacje tłumaczy i ich członków.